[O1] Zdjęcie błotnika

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • rdrobina
    Classic
    • 2010
    • 1

    [O1] Zdjęcie błotnika

    No mówię przecież że całe 8 Patrz http://otomoto.pl/index.php?sect=sea...656&order_by=p
    Zasadniczo to nawet 6 bo dwie to "czeszki"
  • misi3k
    Classic
    • 2008
    • 2

    #2
    [O1] Zdjęcie błotnika

    Hejka wszystkim Ostatnio miałem Octą małą stłuczkę no i teraz takie (chyba) głupie pytanie do Was W jaki sposób zdjąć błotnik w mojej Octavce? Odkręciłem śruby z góry, plastikowe nadkole i zostało mi od strony dzrzwi. I tutaj jest problem bo nie bardzo wiem jak się za to wziąć Odpowiedzi na to niestety za bardzo nie mogłem znaleźć :/ Może ktoś pomóc? Pozdro Misiek.

    Komentarz

    • robekcool
      RS
      • 2009
      • 2041
      • Octavia II (1Z3)
      • BJB 1.9 TDI PD 105 KM

      #3
      misi3k, od drzwi powinieneś mieć osłony plastikowe z gumkami uszczelniającymi ( przykręcane nakrętkami na klucz 10, montowane od wewnątrz nadkola) . sam błotnik jest też przykręcony nakrętkami na 10
      www.k-mot.pl
      Specjalizacja VAG, inne marki też naprawiam.
      Autoholowanie.
      Robert Kulma

      Komentarz

      • misi3k
        Classic
        • 2008
        • 2

        #4
        Dzięki wielkie za odp, już sobie poradziłem, przy piwku i ze znajomymi daliśmy radę
        Teraz mam pytanie, może też głupie ale może pomoże ktoś
        Tak jak pisałem zaliczyłem "małą" stłuczkę Octą :/ Załatwione są oba błotniki, zderzak, kierunki, zagnieciony delikatnie ten pas pod zderzakiem, rozerwany IC, delikatnie zarysowana i wgnieciona maska, zarysowane dzrzwi od kierowcy No i oczywiście plastiki i mocowania które znalazły się na drodze między lampą a kołem. Chyba tyle Miałem zamiar ściągnąć anglika w kolorze i wrzucić do siebie co mi brak lub kupić części w kolorze. Bo jak miałbym kupować + malowanie każdego elementu to niezbyt fajnie mi wyjdzie :/ No i teraz pytanie czy czarny występował tylko w jednym odcieniu czy coś się zmieniało na przestrzeni lat? Moja Octawka to '99, nie bardzo wiem jak znaleźć oznaczenie koloru A może ktoś ma jeszcze jakiś inny pomysł na w miarę umiarkowaną w cenie naprawę? Albo miałby takie części do sprzedania? Dzięki z góry za odpowiedzi
        Pzdr Misiek

        [ Dodano: Pią 06 Sie, 10 13:55 ]
        A zapomniałbym z uszkodzeń jeszcze zawieszenie prawy przód, jeszcze nie wiem co konkretnie, na pewno drążek kierowniczy jest w dość powiedzmy, nienaturalnej pozycji

        Komentarz

        • Agamek12
          RS
          S_OCP Member
          • 2006
          • 9935
          • Ford

          #5
          Numer lakieru znajdziesz na naklejce w bagażniku lub w (jeśli masz) książce serwisowej...
          Adam... Używam:
          Rolka: e11FL 97KM/130Nm
          Passek: B6 175KM/366Nm

          Komentarz

          Pracuję...